Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach
  • Wielki Post

    Wielki Post

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Nowy proboszcz w naszej parafii

Dekretem ks. biskupa ordynariusza Romana Pindla nowym administratorem parafii p.w. św Marii Magdaleny w Mazańcowicach z dniem 23 sierpnia mianowany został ks. Piotr Grochowiecki dotychczasowy wikariusz parafii św. Macieja w Andrychowie.
Ksiądz Grochowiecki pochodzi z Myślenic, święcenia kapłańskie przyjął w 1991 roku. Naszym parafianom może być znany z pracy duszpasterskiej w kościele Serca Pana Jezusa przy dworcu PKS w Bielsku-Białej. Jest również opiekunem Straży Honorowej Serca Pana Jezusa w naszej diecezji. Ks. Prałat Paweł Grządziel odchodzi na zasłużoną emeryturę do Domu Księży Emerytów w Bielsku-Białej. Nowego administratora oraz ks. proboszcza Pawła polecamy naszej modlitewnej pamięci.