• Wielki Post

    Wielki Post

  • Pierwszy Orszak Trzech Króli w Mazańcowicach

    Pierwszy Orszak Trzech Króli w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

  • Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

    Parafia Św. Marii Magdaleny w Mazańcowicach

Plan odwiedzin kolędowych

Środa 2017-12-27
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 9.00 - OD LIGOTY – LEWA STRONA
    Od Ośrodka Zdrowia p. Kozakowskich w kierunku kościoła do p. Niemczyk
  • ks. Artur Micorek
    godz 9.00 - PUSTKI  II  „B”
    Od ul.Halentówka od p. Cwajna 381(hala sportowa) do ul. Widokowa do (p. Orlicki 161)
  • ks. Łukasz Koba
    godz 9.00 - SPÓŁDZIELNIA  „B”
    Od Starego Bielska prawą stroną – od p. Szypuła.65 do mostu p. Jurasz 299

Czwartek 2017-12-28
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 9.00 - STAWY  „A”
    ul. Przemysłowa i ul.Spacerowa do ul. Na Grobli do p. Guzdek 159
  • ks. Artur Micorek
    godz 9.00 - OSIEDLE IV   „B”
    Od ul. Ogrodowej, ul. Buczyna, ul. Strzelców Podhalańskich, ul. Piekarską
  • ks. Łukasz Koba
    godz 9.00 - RUDAWKA
    Od p. Światłoch 155 do p. Kudzia (Międzyrzecze Dolne nr. 135)

Piątek 2017-12-29
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 9.00 - KOPIEC  „B”
    Od ul. Willowej (od p. Zontek 48) razem z ul. Dębową, ul Krótką, ul. Miodową do ul. Spacerowej (do p. Morawski Czesław 181)
  • ks. Artur Micorek
    godz 9.00 - LIPNIK  „A”
    Od ul. Lipnik (p. Kazimiery Adamiec 148) razem z ul. Rodzinną  do p. Świerkot, Miazga 248
  • ks. Łukasz Koba
    godz 9.00 - SPÓŁDZIELNIA  „A”
    Od Starego Bielska lewą stroną – od p. Chipałów 55 do mostu - p. Kuglarz 619

Sobota 2017-12-30
  • ks. Artur Micorek
    godz. godz 9.00 - OSIEDLE I   „A”
    Od p. Paszek 47 do Halentówki (nr. 132)
  • ks. Łukasz Koba
    godz. godz 9.00 - SPORTOWA   „A”
    Od p. Kawończyk 32 ul. Sportową do p. Kielar 719 i do p. Stanowskich 773

Wtorek 2018-01-02
  • ks. Łukasz Koba
    godz. 13.00 - ŚWIERKOWICE  „A”
    Były P.G.R. od p. Stuglik 80 do ul. Północnej (do p. Homa 78)

Środa 2018-01-03
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz. 13.00 - OSIEDLE II
    Od. p Danel, ul. Kolonia Wejster 298, Kozioł 256, p. Kłaptocz 257 do p. Szpyrów 191
  • ks. Artur Micorek
    godz. 13.00 - OSIEDLE III
    Od p. Jasińskiego 111 do p. Wiznera 514

Czwartek 2018-01-04
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz. 13.00 - ŚWIERKOWICE  „B”
    Od p. Piech, Kieczka, Danel a nastepnie ul. Świerkowicka, ul. Lipowska, ul. Czechowicka do p. Burian – Krywult 76
  • ks. Łukasz Koba
    godz. 13.00 - KĘPA DÓŁ - WZDŁUŻ RZEKI
    Od ul. Stroma (od p. Zuber 27) do ul. Pod Kępą (do p. Waloszek 509)

Poniedziałek 2018-01-08
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 13.00 - SPORTOWA „B”
    Od (boiska) p.Buczek ul.Sportową
  • ks. Artur Micorek
    godz 14.00 - KRZYWA „A”
    Od ul. Olszyna do nr domu 825, 854 do  ul. Krzywa p. Włodarczyków 344

Wtorek 2018-01-09
  • ks. Łukasz Koba
    godz 13.00 - KRZYWA „B”
    Od ul. Krzywa razem z ul.Spadzistą, ul. Leśną do nr domu 845 i 854 (do p. Sęgów 166)

Środa 2018-01-10
  • ks. Artur Micorek
    godz 13.00 - BUCZYNA
    Od nr domu 379, 404, 480, 491, 409, 367, 839, 412, 486, 380, 1075, 433, 120, 849, 789, 21, 572, 160, 910b, 910a

Czwartek 2018-01-11
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 13.00 - LIPNIK „B”
    Od ul. Brzozowej (p. Rudolfa Kłaptocz 193) a  następnie ul. Lipnik
  • ks. Łukasz Koba
    godz 14.00 - MIĘDZYRZECZE DOLNE (WĘGRY) „B”
    od ul. Modrzewiową a następnie w kierunku kościoła do p. Kubiak 225

Sobota 2018-01-13
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 10.00 - KOPIEC „A”
    Od p. Januszewskich 91 (stary dom) do p. Czesława Kłaptocz. 296
  • ks. Artur Micorek
    godz 9.00 - OSIEDLE I „B”
    Od ul. Halentówki (od p. Janiak 453) razem z ul. Mazańcowicką, ul. Graniczną, do ul. Kwiatowej (do p. Olma 119)

Poniedziałek 2018-01-15
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 13.00 - MIĘDZYRZECZE DOLNE (WĘGRY) „A”
    od ul. Wspólnej (od p. Dobija 100) razem z ul. Na Węgrach, w kierunku kościoła
  • ks. Artur Micorek
    godz 14.00 - BAŁKAN I „A”
    Od nr domu: 429, 1021, 1059, 154, 303, 122, 800, 957, 1024, 1013, 731, 294, 1030, 168, 817, 1060, 720, 220, 140, 809, 314, 68, 448, 680, 905, 67, 66

Wtorek 2018-01-16
  • ks. Łukasz Koba
    godz 14.00 - KIERUNKU LIGOTY – LEWA STRONA
    Od ul. Brzozowa (od p. Kupka 70) do p. Biernot 526 (do boiska)

Środa 2018-01-17
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 13.00 - DOLINA SŁOŃCA
    Od końca ul. Dolina Słońca do boiska
  • ks. Artur Micorek
    godz 13.00 - BAŁKAN II „B”
    Od nr domu: 170, 1032, 1004, 788, 769, 341, 543, 211, 1019, 72, 71, 265, 295, 206, 991, 907, 92, 330, 711, 997, 1064

Czwartek 2018-01-18
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 13.00 - ZBIJÓW
    Od ul. Stroma (od p. Stroński 29) razem z ul. Rzeźniczą, do ul. Rajskiej 8 (Czechowice-Dziedzice)
  • ks. Łukasz Koba
    godz 13.00 - OD LIGOTY – LEWA STRONA
    Od ul. Truskawkowej (od p. Ponikwi lewą stroną ul. Ligockiej (do p. Hałas 3)

Sobota 2018-01-20
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 9.00 - STAWY „B”
    Od Zielonej (do p. Polaczyk 34) do ul. Na Grobli (p. Tomik 39)
  • ks. Łukasz Koba
    godz 9.00 - MIĘDZYRZECZE DOLNE (WĘGRY) „C”
    Od p.Wilk a nastepnie ul. Radosnej (od p.Górniok) do ul. Wspólnej (do p. Adamaszek 41)

Poniedziałek 2018-01-22
  • ks. Artur Micorek
    godz 14.00 - PUSTKI I
    Od p. Zwardoń 232 p. Jagieła 98 ul. Zuchów, ul.Halentówka do p. Sacher 144

Wtorek 2018-01-23
  • ks. Łukasz Koba
    godz 13.00 - OD LIGOTY – PRAWA STRONA
    Od p. Jana Kopeć do ul. Kolonwej  razem z ul. Hodowców do p. Józef Kopeć 515

Środa 2018-01-24
  • ks. Artur Micorek
    godz 13.00 - PUSTKI II „A”
    Od ul. Halentówka od (p. Kubalańca 700) do ul. Pustki do (p. Pastucha 143)

Czwartek 2018-01-25
  • ks. Łukasz Koba
    godz 13.00 - CENTRUM
    Od ul. Pogodna (od p .Kluka 83) do p. 243Homa

Sobota 2018-01-27
  • ks. Piotr Grochowiecki
    godz 9.00 - NAD POTOKIEM
    Od  p. Marmysz 553 do p. Adamków 630
  • ks. Artur Micorek
    godz 9.00 - OSIEDLE IV „A”
    Od ul. Strzelców Podhalańskich (p. Konior391) następnie, p.Grabowscy 611, p. Szprycha do p.Edwarda Adamiec 175)

Niedziela 2018-01-28
  • godz 13.00 - KOLĘDA NA ŻYCZENIE